Kokmateriāli

Mēs augstu vērtējam Latvijas koku. Mūsu zaļais zelts ir mūsu lepnums, ko novērtē gan Latvijā, gan tālu aiz mūsu robežām. Latvijas kokmateriāls ir tik augstvērtīgs un īpašs, ka tā lieliskās īpašības esam gatavi atklāt visai pasaulei. 

Uzņēmumam BALTU KOKS pieder vairāki tūkstoši hektāru Latvijas mežu. Kokmateriāli tirdzniecībai un eksportam tiek iegūti no tiem. Lai kādas būtu klienta kvalitātes prasības, lai kāda specifikācija nepieciešama, BALTU KOKS spēj to nodrošināt. Tirdzniecībā pieejami:

Plaša spektra kokmateriāli. Tie tiek iegūti uzņēmuma BALTU KOKS  meža īpašumos un cirsmās vai iegādāti no uzticamiem partneriem;

Apaļkoks. Tas tiek pielāgots nepieciešamajā specifikācijā;

Dažādi koksnes produkti. 

Atkarībā no specifikācijas, kokmateriāli var tikt piegādāti gan ar sauszemes, gan jūras transportu.

Kokmateriālu cenas

Kokmateriālu cenas 2021. gadā gan cēlās, gan krita neatkarīgi no kokmateriālu kvalitātes klases. Arī šobrīd situācija mainās ļoti strauji. Kokmateriālu cenas Latvijā ir tikpat mainīgas kā pasaulē. Tomēr Latvijas zaļais zelts uzņēmumā BALTU KOKS vienmēr ir bijis labi novērtēts, tāpēc mūsu kokmateriālu iepirkšanas cenas joprojām ir augstākajā līmenī – noteikti pārliecinies, kāds ir mūsu piedāvājums, pirms izdari gala lēmumu! Mūsu speciālistus vari sazvanīt pa tālruni 20209424.

BALTU KOKS kokmateriāli un to iepirkšanas vietas

Uzņēmums BALTU KOKS nodrošina kokmateriālu iepirkšanu vairākās Latvijas vietās. Katrs mūsu koklaukums nodrošina labas cenas (kokmateriālu cenas m3 var atšķirties) un lielisku servisu.

Mēs iepērkam dažādu sugu un sortimenta apaļkokus, bet kokmateriālu iepirkuma cenas var atšķirties, tāpēc ir svarīgi sazināties ar mūsu pārstāvi pa tālruni 20209424, lai vienotos par darījuma detaļām.

Kāpēc BALTU KOKS ir labākais partneris?​

Ir daudz iemeslu, kāpēc BALTU KOKS ir labākā izvēle. Ja Tev padomā ir kokmateriālu tirdzniecība un nepieciešams uzticams partneris:

mēs mīlam mežu, mums rūp meža nākotne un vide, tāpēc mākam strādāt tālejoši;

17 gadu pieredze ļauj mums redzēt to, ko citi vēl nezina;

esam ātri, efektīvi un profesionāli;

klientiem nodrošinām ne tikai labāko cenu tirgū, bet arī cieņpilnu un godīgu sadarbību;

mēs mākam ieraudzīt un palielināt meža vērtību.

Ja arī Tu zini Latvijas mežu īsto vērtību, aicinām uz sarunu! Mežs un kokmateriāli ir mūsu iemīļotākās sarunu tēmas. Mēs vienmēr priecājamies par jauniem partneriem gan Latvijā, gan ārzemēs. Esam atvērti sadarbībai ar kokmateriālu piegādātājiem, kokmateriālu pircējiem un arī tirdzniecības aģentiem. Izstrādāsim katra vēlmēm atbilstošu piedāvājumu, pielāgojoties gan specifikācijai, gan kvalitātes prasībām.

Šobrīd visus darījumus ir iespējams kārtot gan klātienē, gan arī attālināti, sazinoties ar mums pa tālruni 20209424.