Lauksaimniecības zemes noma

Zemes noma

Mēs, BALTU KOKS, esam ne tikai mežu, bet arī zemes saimnieki, tāpēc labi saprotam, gan to, kādas rūpes prasa zemes kopšana, gan arī to, kādu gandarījumu sniedz labs rezultāts. Lauksaimniecības zemes noma vienmēr ir bijusi vērtīga. Arī šobrīd pieprasījums ir ļoti liels, turklāt prognozes liecina, ka interese par lauksaimniecības zemes nomu turpinās palielināties.

Zemes ir tieši tik daudz, cik ir, tāpēc – ja Tevi interesē lauksaimniecības zemes noma – sāc rīkoties jau tagad. Mūsu īpašumā ir vairāki simti hektāru zemes visos Latvijas reģionos, tāpēc varam kļūt labs sadarbības partneris īstās zemes atrašanā.

Tālrunis saziņai – 28010104.

Kas ir lauksaimniecībā izmantojamā zeme?

Visa zeme Latvijā ir sadalīta pēc tā izmantošanas mērķa. Tā var būt paredzēta apbūvei, mežkopībai, lauksaimniecībai vai citam pielietojumam, katram no tiem ir savi likumi un noteikumi. Laika gaitā zemes lietošanas mērķi ir iespējams arī mainīt. Uzņēmuma BALTU KOKS rīcībā esošā lauksaimniecības zeme juridiski un praktiski ir paredzēta tieši zemes darbiem. Ja vēlies uzzināt sīkāk, zvani mums! Profesionāls speciālists atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem!

Kāpēc lauksaimniecības zeme jāmeklē tieši pie mums?

Atbilde ir vienkārša – Latvijas lauksaimniecības zeme mums ir augstā vērtē, jo paši esam zemes saimnieki – saimnieks saimnieku saprot un dara ko var, lai izveidotos ilga un laba sadarība. Uzņēmuma BALTU KOKS priekšrocība attiecībā pret citiem ir:

 lielas zemes platības, no kurām vari izvēlēties sev 
piemērotāko;

individuāla un godīga attieksme pret katru klientu!

labākās cenas tirgū;

ilggadēja pieredze;

 profesionalitāte lauksaimniecības jomā un likumu 
pārzināšanā;

bezmaksas konsultācijas visā sadarbības laikā.

Lauksaimniecības zemes cenas

Medijos daudz ziņots un rakstīts, ka lauksaimniecības zemes cenas kļūst arvien augstākas. Uzņēmuma BALTU KOKS pieredze liecina, ka tas tiešām tā ir. Šī tendence turpināsies arī tuvākajā nākotnē. Iemesli tam ir dažādi – gan lielais pieprasījums, gan dažādie zemes iegādes ierobežojumi.

Lauksaimniecības zemes nomas maksa

Lauksaimniecības zemes noma ir ļoti laba alternatīva zemes iegādei, ja vēlies nodarboties ar lauksaimniecību vai paplašināt to. Tomēr – dzelzs jākaļ, kamēr karsta – lauksaimniecības zemes piedāvājums sarūk. Šobrīd uzņēmuma BALTU KOKS rīcībā ir gan zemes platības, gan izdevīgākā lauksaimniecības zemes nomas maksa.

Kas mēs esam?

Uzņēmums BALTU KOKS dibināts 2005. gadā, mūsu komandā strādā profesionāli darbinieki ar milzīgu pieredzi mežsaimniecībasun lauksaimniecības zemes nomas jautājumos. Pēdējo gadu laikā mūsu klientu loks ir strauji audzis, jo tiek novērtēta mūsu profesionalitāte, godīgums, atklātība un individuālā pieeja katram. Ja vēlies par to pārliecināties, sazinies ar mums, pat, ja lauksaimniecības zemes noma vēl ir tikai idejas līmenī!