BALTU KOKS – tālejoša mežizstrāde

Mežizstrāde

Nav vienas īsas un vienkāršas atbildes, kas ir mežizstrāde vai meža apsaimniekošana, tomēr viens ir skaidrs, BALTU KOKS vēlas un var būt uzticams partneris neatkarīgi no tā, kādi ir Tavi plāni attiecībā uz meža īpašumu.

Ja vēlies atjaunot, kopt vai pārdot savu mežu, varam kļūt par vērtīgu un uzticamu sadarbības partneri. 17 gadu pieredze Latvijas mežizstrādes jomā, sadarbojoties arī ar pasaules mēroga uzņēmumiem eksporta jomā, norūdījusi mūsos spēju saskatīt īsto meža potenciālu pavisam ātri.

Mūsu galvenie darbības principi ir profesionalitāte, ātrums un godīga attieksme, bet visam pamatā – mīlestība uz mežu. Sadarbībā ar mums mežizstrāde būs gudrs un vērtīgs projekts, kas cels Tava meža potenciālu.

Sīkāka informācija pa tālruni 28022282.

Vai mežu apsaimniekošana ir vienkārši pareiza koku zāģēšana?

Mežu apsaimniekošana ir daudz kas vairāk kā vienkārši koku zāģēšana un kokmateriālu realizācija. Kopumā mežizstrāde ir SADARBĪBA AR MEŽU, turklāt, uzņēmuma BALTU KOKS ieskatā tā ir tāda sadarbība, kas vairo meža vērtību, saudzē vidi, priecē dabu un pašu meža saimnieku. Tikai saprotot, ka mežs Latvijā ir kopš mūsu senču laikiem un mežs būs blakus arī mūsu mazbērniem, var sajust īsto veidu, kā ar to sadarboties – apdomīgi, saimnieciski, rūpīgi un tālejoši. Biežākie temati, ar kuriem pie mums vēršas mūsu klienti mežistrādes jautājumos ir:

 meža izstrāde un meža izstrādes cenas; 

 meža apsaimniekošanas plāns;

 kā plānojama mežu koku zāģēšana;

 meža zāģēšanas cenas;

 ciršanas apliecinājums;

 kokmateriālu realizācija

 un citi ne mazāk svarīgi temati.

Kādus pakalpojumus BALTU KOKS nodrošina mežizstrādes jomā?

BALTU KOKS ar savu ilggadējo darbību ir pierādījis, ka spēj sniegt vairāk kā citi meža izstrādes uzņēmumi, turklāt, gadu gaitā esam ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus gan Latvijā, gan pasaulē. Meža izstrāde un ar tiem saistīti pakalpojumi un darbi ir mūsu pamata nodarbošanās. Tieši tāpēc mūsu piedāvājuma klāsts mežizstrādes jomā ir ļoti plašs:

meža apsaimniekošanas cikla izstrāde,

konsultācijas un padomi, kā izstrādāt mežu,

jaunaudžu izkopšana,

dokumentu sagatavošana ciršanas apliecinājuma iegūšanai,

palīdzība mežu pārdošanā, arī tad, ja nepieciešama papildu juridiska konsultēšana;

 apaugumu novākšana no lauksaimniecības zemes,

 koku zāģēšana,

 izvešanas pakalpojumi,

 kokmateriālu realizācija.

Protams, pats galvenais, ko BALTU KOKS Tev var apsolīt ir –  taisnīga attieksme, labas cenas un lietpratēja padoms visā sadarbības laikā. Ja vēlies uzzināt meža izstrādes cenas vai citas ar meža izstrādi saistītas lietas, droši zvani mums pa tālruni 28022282.

Kāpēc tieši BALTU KOKS?

Mežizstrāde nav vienkāršs pakalpojums, tas ir pakalpojumu kopums. Pateicoties 17 gadu veiksmīgai darbībai, BALTU KOKS spēj ātri reaģēt, novērtēt, saskatīt Tava meža potenciālu, kā arī ātri sniegt juridisku padomu. Mēs nodrošinām visaugstākā līmeņa pilna cikla meža apsaimniekošanas pakalpojumus, tāpēc 200 gadu periodā mežu būs iespējams izstrādāt nevis vienu, bet gan trīs reizes! Tas trīskāršos Tava meža vērtību un nodrošinās labklājību ne tikai Jums, bet arī Jūsu bērniem un mazbērniem no paaudzes paaudzē.

Ilgu gadu laikā uzkrātās zināšanas ļauj mums paredzēt to, kas vēl nav noticis, bet pilnīgi noteikti notiks. Tā ir mūsu lielā priekšrocība. Tas gan nemainīs faktu, ka mežs turpinās visu darīt savā ritmā – tas augs, attīstīsies, mainīsies – mēs tikai palīdzēsim tam notikt efektīvāk.