Privātuma politika

Noteikumi.

Šeit jūs varat iegūt informāciju par tīmekļa vietnes datu apstrādes paņēmieniem un noskaidrot, kādā veidā tiek apkopoti un izmantoti jūsu personas dati.

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr. 2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

Kāpēc tiek apkopoti, glabāti un apstrādāti jūsu dati?

Lai ļautu tīmekļa vietnei atbildēt uz jūsu jautājumiem, kas iesniegti, rakstot uz e-pastu info@baltukoks.lv vai izmantojot mūsu kontaktu formu, un sniegtu jums vēlamo informāciju;

Lai sniegtu pakalpojumus;

Lai nodrošinātu klientu apkalpošanu;

Lai iegūtu statistikas datus par tīmekļa vietnes apmeklējumu skaitu. Šajos statistikas datos netiek identificēta persona.

Tīmekļa vietne iegūtos datus izmanto tikai iepriekšminēto uzdevumu izpildei, jūsu dati netiek nodoti trešajām personām, ja vien jūs neesat devis tam piekrišanu ar mērķi saņemt papildu pakalpojumus.

Kādus datus mēs apkopojam?

Ar kontaktu formas vai e-pasta info@baltukoks.lv starpniecību tiek iegūti šādi dati: sabiedrības nosaukums, biznesa e-pasts, sabiedrības pārstāvja vārds, telefona numurs.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus?

Sabiedrība glabā uzņēmuma pārstāvja un uzņēmuma informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai:

nodrošinātu pakalpojumus un informāciju, kuru jūs vai jūsu uzņēmums ir pieprasījis;

sazinātos ar jums un atbildētu uz pieprasījumu, kuru jūs esat iesniedzis.

Kā noskaidrot vairāk informācijas par jūsu datu izmantošanu?

Ja vēlaties uzdot papildu jautājumus par datu izmantošanu, dzēst datus no mūsu sistēmas vai iegūt citu informāciju par saviem datiem, lūdzam sazināties ar mums, rakstot e-pastu uz info@baltukoks.lv

Sīkdatņu politika

Lai šī tīmekļa vietne pienācīgi darbotos, mēs jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Turpiniet lasīt un noskaidrojiet, kas ir sīkdatnes un kādiem mērķiem tās tiek izmantotas.

Kas ir sīkdatnes (angļu val. cookies)?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad tā tiek atvērta. Sīkdatne vietnei palīdz atcerēties jūsu uzstādītos iestatījumus (piemēram, valodu, ielādētos attēlus, attēlošanas iestatījumus u. c.), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai jums katru reizi tie nebūtu jānorāda un jāielādē no jauna.

Kāpēc tiek izmantotas sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai:

atcerētos jūsu ekrāna iestatījumus (piemēram, valodu, fontu lielumu u. c.);

iegūtu statistikas datus (piemēram, kā jūs šeit nokļuvāt, apmeklētāju skaitu, pavadīto laiku u. c.) ar mērķi uzlabot un optimizēt tīmekļa vietnes darbību;

nodrošinātu jūsu vajadzībām piemērotas reklāmas parādīšanu citās tīmekļa vietnēs.

Sīkdatņu veidi

Funkcionālās sīkdatnes (pirmās puses sīkdatnes). Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne spētu pildīt savas funkcijas un neaizmirstu jūsu iestatījumus ikreiz, kad tiek veikta jauna darbība, piemēram, valodas iestatījumus, ievadīto tekstu, vai, atverot vietni no jauna, tā varētu ielādēt saturu ātrāk nekā pirmajā atvēršanas reizē.

Analītikas un reklāmas sīkdatnes (trešās puses sīkdatnes)

Vietnē tiek izmantotas analītikas programmas – Google Analytics un Yandex Metric. Šīs programmas izmanto sīkdatnes, dodot iespēju mums kā vietnes uzturētājam analizēt, kādu saturu vietnē izmanto visbiežāk, caur kādu meklētāju lietotājs ir nonācis mūsu vietnē un kā spēj orientēties vietnē. Iegūtā informācija tiek izmantota ar mērķi veidot lietotāja interesēm atbilstošāku vietnes saturu un veikt attiecīgus vietnes uzlabojumus, lai padarītu ērtāku navigāciju.

Papildus vietnē var tikt izmantoti tādi servisi kā Google AdWords ar mērķi nodrošināt lietotāja vēlmēm atbilstošu reklāmu; YouTube, lai nodrošinātu vietnē videosaturu vai saites uz citām tīmekļvietnēm; Facebook, Instagram, draugiem.lv, LinkedIn, lai piedāvātu iespēju apskatīt saturu no šiem sociālajiem kontiem vai dalīties ar saturu tajos. Visi šie servisi izmanto sīkdatnes, lai iegūtu statistikas datus un noskaidrotu, kādas ir populārākās meklēšanas tendences. Šīs trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles.

Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet.

Ja vēlaties, jums ir iespēja sīkdatnes kontrolēt vai izdzēst no ierīces. Jums ir iespēja atslēgt sīkdatņu izmantošanu savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Taču ņemiet vērā, ka tādā gadījumā daži pakalpojumi un vietnes funkcijas var nedarboties.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīti šajos noteikumos.