Par mums

Mežs te bijis vienmēr.

Zaļais zelts, kas nodots no paaudzes paaudzē. Mūsu senču iekopts un nosargāts. Bagātība, ko novērtēs zinātāji un pasargās īsti aizgādņi. Tādi kā “BALTU KOKS”.

Mēs, “BALTU KOKS”, saprotam meža spēku un koka vērtību. Apzināmies, cik vērts ir katrs gredzens koka stumbrā. Tāpēc maksāsim par jūsu mežu pašu augstāko cenu, padarot to par jūsu kapitālu. Vai arī palīdzēsim jums vairot tā vērtību, ļaujot pelnīt jūsu bērniem, jūsu nākotnei.

Par mežiem mēs zinām visu.

Kā no mazas sēklas izaug stalti koki. Kā mežs plešas, un kad pienācis īstais laiks to cirst. Kā pareizi izstrādāt mežu, lai dabai nenodarītu postījumus, un ko iesākt ar kokmateriāliem, lai vairotu jūsu labklājību.

Mežkopības nozarē mēs darbojamies kopš 2005. gada, kad tika dibināts uzņēmums “Kurzemes Mežsaimnieks”. Šodien mūsu nosaukums ir “BALTU KOKS”, un mēs piedāvājam visus ar meža apsaimniekošanu un izstrādi saistītos pakalpojumus visā Baltijā.
Par mežiem un kokiem mēs patiešām zinām visu. Jo uzņēmumu grupā “BALTU KOKS” ietilpst arī SIA “BALTU Forest Group” (agrāk – SIA “IFTC”), kas nodarbojas ar kokmateriālu realizāciju ārvalstīs un vietējā tirgū, un SIA “BALTU MRS” (agrāk – SIA “MEŽA RESURSU SERVISS”), kas piedāvā mežizstrādes pakalpojumus.

Mēs cienām tradīcijas un zinām seno baltu zīmju spēku. Skuja no jūsu meža var kļūt par jūsu Laimas slotiņu, kas atnesīs laimi un izdošanos. Ļaujiet mums par to parūpēties!