Mežsaimniecība

Mežsaimniecība

Kas ir mežsaimniecība? Kopā ar BALTU KOKS mežsaimniecība ir savstarpēja sadarbība starp mums un Tevi, kas nepieciešama, ja vēlies sakopt, sakārtot, atjaunot vai pārdot savu mežu. Mēs esam meža entuziasti, tāpēc mums patīk jebkurš no šiem variantiem! Mežsaimniecība ir mūsu sirdslieta jau 17 gadus, tāpēc, droši uzdod savu jautājumu – mēs atbildēsim. Ja jautājums būs sarežģīts – jo labāk, mums patīk izaicinājumi!

Sīkāka informācija pa tālruni 28055255.

Meža vērtēšana un vērtības noteikšana

Meža vērtēšana ir viens no jautājumiem, ko no saviem klientiem saņemam visbiežāk. Parasti šis termins nozīmē – sertificēta mežsaimniecībass uzņēmuma atzinuma nepieciešamību, kur tiek pētīts:

meža zemes veids meža apsaimniekošanā;

koksnes resursi mežā;

vides un dabas resursi, aizsargjoslas mežā;

bioloģiski nozīmīgi meža struktūras elementi;

meža infrastruktūras objekti (tas ir – stigas, ūdens ņemšanas vietas un citi objekti).

Meža inventarizācijas noteikumi ir specifiski, mainīgi un daudziem var šķist komplicēti, tāpēc meža inventarizācijas veicēji var būt tikai sertificēti speciālisti. Tā kā BALTU KOKS strādā sertificēti inventarizācijas veicēji, esam droša izvēle sadarbībai.

Kāpēc nepieciešama meža inventarizācija?​

Meža inventarizācija jāveic nepieciešamības gadījumā vai apmēram reizi 20 gados. Tev kā meža īpašniekam tā dod iespēju:

plānot un arī veikt saimniecisko darbību saistībā ar mežu,

noteikt meža vērtību,

saņemt nodokļu atlaides par jaunaudzēm,

un daudz citu nozīmīgu iespēju.

Ja vēlies aprunāties un izstāstīt savu vajadzību, droši zvani 28055255.

Ko piedāvā BALTU KOKS?

BALTU KOKS klāstā ir pilns pakalpojumu klāsts, kas nepieciešams augstvērtīgai un tālejošai mežsaimniecībai. Tajā skaitā:

cirsmu un meža novērtēšana,

meža atjaunošana (stādīšana),

kultūru un sastāva kopšana,

robežu un kupicu atjaunošana,

meža inventarizācija,

cirsmu skiču sagatavošana,

dokumentu sagatavošana ciršanas apliecinājuma iegūšanai,

meža ciršanas atļaujas iegūšana,

cirsmu stigošana, dastošana,

juridiskā palīdzība mežsaimniecības lietās u. c.

Ar BALTU KOKS atbalstu katrs meža īpašnieks Latvijā var panākt to, ka mežaudzes vērtība palielinās. Galvenais ir vēlēties to izdarīt!

Kāpēc izvēlēties BALTU KOKS?

BALTU KOKS ir mežsaimniecības uzņēmums ar 17 gadu pieredzi, kas savā darbībā piekopj un augstu vērtē godīgumu, taisnīgumu un profesionalitāti. Mēs maksājam augstākās cenas tirgū un sniedzam bezmaksas konsultācijas klientiem, jo vēlamies ilglaicīgu un patīkamu sadarbību ar ikvienu, kas mūs uzrunā.

Mēs pastāvīgi augam un attīstāmies. Mūsu partneru lokā ir uzņēmumi Latvijā un pasaulē. Šobrīd gan konsultācijas, gan dokumentu iesniegšana ir iespējama gan klātienē, gan attālināti, tāpēc nav nekādu šķēršļu, lai sāktu sadarboties kaut vai šodien. Mēs ātri un profesionāli atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem, kuros skarta Tava meža vērtība un meža inventarizācija.