Cirsmu pirkšana, cirsmas pārdošana un cirsmas cenas

“BALTU KOKS” par jūsu cirsmu maksās tirgū augstāko cenu. Iepirksim visu veidu cirsmas un to izstrādes tiesības ar vai bez ciršanas apliecinājuma. Iegādājoties cirsmu tiesības, nodrošinām ātru izskatīšanu, kā arī korektu un tūlītēju samaksu pēc līguma noslēgšanas.

Ja vēlaties pārdot cirsmu vai tās izstrādes tiesības, aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar jums sazināsimies.

Aizpildiet pieteikumu


Meža cirsmas ir vērtīgs kapitāls. Gudri un pareizi izmantotas tās ļauj gan nopelnīt, saglabājot meža zemi savā īpašumā, kā arī palielināt tā vērtību nākotnē. Mums kā meža entuziastiem tas ir tieši pa prātam, jo ilgtspējīga meža kopšana, uzturēšana un attīstīšana, mūsuprāt, ir labākais veids, kā sadarboties ar mežu.

Ir ļoti svarīgi, kam pārdot cirsmu, jo tikai liela pieredze un godīga attieksme nodrošina to, ka Tu saņemsi labāko cenu un pakalpojumu. Uzņēmumā BALTU KOKS cirsmu pirkšana ir viens no galvenajiem pakalpojumiem, tāpēc šo procesu esam noslīpējuši līdz sīkumiem, lai to pārdot Tev būtu viegli, ērti, ātri un droši. Protams, tas nav vienīgais, ko pērk BALTU KOKS – uzņēmums pērk cirsmas uz celma, kā arī meža īpašumus un apaļkokus.

Cirsmu pirkšana, cirsmas pārdošana un cirsmas cenas

Cirsma var tikt pārdota vairākos veidos. Lai noteiktu cirsmas cenu, noteikti nepieciešama cirsmu novērtēšana, jo tikai tādā veidā varēsi saprast, vai saņem patiešām labu piedāvājumu par saviem kokiem.

Ja Tu pārdod cirsmu, noteikti aprunājies ar mums. Uzņēmumam BALTU KOKS ir daudz priekšrocību:

mēs piedāvāsim augstāko cenu tirgū;

Tava cirsma tiks novērtēta ātri un profesionāli;

mēs nodrošināsim korektu un tūlītēju samaksu – uzreiz pēc līguma noslēgšanas;

BALTU KOKS iepērk cirsmas un to izstrādes tiesības

ar ciršanas apliecinājumu;

bez ciršanas apliecinājuma;

mēs sniegsim Tev bezmaksas konsultācijas visā sadarbības periodā;

pēc cirsmas izstrādes varam atjaunot Tava meža izcirstās platības, padarot to par ilglaicīgu kapitālu, ko vēlreiz izstrādāt vai nodot bērniem un mazbērniem.

Mūsu speciālisti ir ne tikai mežu likumu zinātāji, bet arī citu juridisko jautājumu speciālisti ar daudzu gadu pieredzi.  Būsim priecīgi palīdzēt ar padomu gan par likumiem un noteikumiem, gan īpašuma tiesību jautājumos. Pat, ja Tev vēl nav nodoma pārdot cirsmu, droši zvani un aprunājies par to, kā cirsmas pārdošana varētu notikt nākotnē un kādas šobrīd ir aktuālās cirsmas cenas.

Kāpēc sadarboties ar uzņēmumu BALTU KOKS?

Visos jautājumos, kur iesaistīta cirsmu pirkšana, BALTU KOKS var sniegt vērtīgu padomu. Vairāk kā 17 gadu pieredzē esam iepazinuši katru mežizstrādes jomas niansi un zinām, ka pats svarīgākais ilglaicīgā sadarbībā ir godīga attieksme, ko nodrošinām katram klientam!

Ja vēlies veikt priekšizpēti, mūsu mājaslapā atrodama visa informācija, kas nepieciešama jebkurā mežizstrādes jautājumā:

pakalpojumu klāsts un apraksts;

speciālistu kontakti katrai mežizstrādes nozarei;

koklaukumu atrašanās vietas;

apaļkoku iepirkšanas cenrāži;

pieteikuma formas attālinātai dokumentu iesniegšanai;

un daudz citas vērtīgas informācijas, kas attiecas uz mežsaimniecības jomu.

Uzņēmums BALTU KOKS nodrošina iespēju sazināties un iesniegt dokumentus  gan klātienē, gan attālināti, aizpildot pieteikuma formu mūsu mājaslapā.

Atceries – ja Tev ir mežs, Tev ir kapitāls, ko vari likt lietā. BALTU KOKS pērk cirsmu arī tad, ja tai nav ciršanas apliecinājuma, meža cirsmu cenas vari uzzināt šeit.

Tu vari padarīt savu un savu bērnu dzīvi labāku, vienlaikus rūpējoties par vides ilgtspēju un bagātināšanu. BALTU KOKS palīdzēs Tev šo uzdevumu veikt uzturot, aprūpējot un vairojot Tava meža vērtību. Uz tikšanos!