Medību tiesību noma

Medību tiesību noma

Mežs ir pasaule – vesela ekosistēma – kas pastāvīgi mainās. Tas veldzē, ēno, baro mūs ar sēnēm, ogām un dod mājas dzīvniekiem. Līdzīgi kā cilvēku rūpes par kokiem, mežam ir nepieciešams, lai cilvēks pieliek savu roku arī dzīvnieku pasaulei, jo mēs apzināmies, ka šodien bez cilvēka palīdzības atsevišķi procesi vairs nenotiks. Mūsdienās medības pilda daudz lielāku uzdevumu kā tradīcijām bagātas izklaides nodrošināšanu, kā tas bija senos laikos. Mednieku svarīgais pienākums ir uzturēt līdzsvaru starp meža dzīvnieku skaitu un meža vides saglabāšanu. Mēs, BALTU KOKS, esam mežu saimnieks, kam rūp pilnīgi viss, kas skar mežkopību, tāpēc mūsu pakalpojumu klāstā ir arī medību tiesību noma, kas nodrošina šo nozīmīgo mežsaimniecības aspektu – medības. 

Piedāvājam iznomāt mūsu meža platības medību organizēšanai.

Sazinies ar mums – 28010104

Kāpēc sadarboties ar BALTU KOKS?

BALTU KOKS rīcībā ir lielas mežu platības, kas piemērotas medību organizēšanai. Medību tiesību noma ir viens no aktuālajiem uzņēmuma BALTU KOKS pakalpojumiem. Šobrīd sadarbojamies ar vairāk kā 80 mednieku biedrībām un kolektīviem no visas Latvijas. Labprāt dalīsimies pieredzē un sadarbosimies arī ar Jūsu mednieku organizāciju.

Ja lēmums ir pieņemts, atliek tikai nokārtot dokumentus: esam sagatavojuši līguma paraugu, lai medību tiesību noma varētu tikt uzsākta jau tūlīt:

lejupielādē un aizpildi medību tiesību nomas līgumu;

 jautājumu gadījumā sazinies ar mūsu speciālistu pa 
tālruni 28010104;

 trīs aizpildītus un parakstītus līguma eksemplārus gaidīsim 
adresē: Vecā ostmala 10, Liepāja,  LV-3401;

Medību tiesību nomas līgums