BALTU KOKS pērk meža īpašumus

Meža īpašuma pārdošana un mežu pirkšana nekad nav vienkāršs projekts. Zinām, ka ļoti bieži tas saistīts ar papildu formalitātēm un juridiskiem jautājumiem. Mēs, BALTU KOKS, esam meža entuziasti. Mēs pazīstam mežu sfēru no A līdz Z. Mūsu pieredze ļauj mums:

  • ātri ieraudzīt meža potenciālu,
  • vienkārši izskaidrot nepieciešamās formalitātes,
  • nodrošināt konsultēšanu un juridiskos pakalpojumus

Meža īpašuma pirkšana ir mūsu lieta, ar prieku maksāsim par Tavu mežu augstāko cenu tirgū. Droši nāc un pārliecinies par to!

Ja Tu pārdod mežu, BALTU KOKS pērk mežu!

Ja Tu pārdod mežu, sazinies ar mums. Mums ir zināma meža zemes tirgus vērtība un mēs izvēlamies maksāt augstu cenu. Nāc pie mums, ja vēlies pārdot:

  • mežus,
  • neizstrādātus vai arī daļēji un pilnībā izstrādātus mežus,
  • jaunaudzes, izcirtumus,
  • meža zemes ar apgrūtinājumiem.

Meža pirkšana notiks veiksmīgi, ja laicīgi tiks sakārtota meža īpašumu vērtēšana. BALTU KOKS ir viens no Latvijas mežsaimniecības uzņēmumiem, kas ir sertificēts meža inventarizācijas veikšanai. Tādā veidā Tev kā pārdevējam tiek paātrināta un atvieglota meža pārdošanas cenas noskaidrošana. Turklāt, pārdot mežu ir daudz izdevīgāk, ja visas formalitātes tiek kārtotas vienā uzņēmumā. 17 gadu darbības laikā esam saskārušies gan ar vienkāršām, gan ļoti sarežģītām lietām, tāpēc – ja Tavalieta saistīta ar mantojumu, īpašuma atdalīšanu vai citiem juridiskiem apgrūtinājumiem, BALTU KOKS konsultanti palīdzēs tikt galā arī ar to. Mēs esam par to, lai visiem mierīgs prāts un laime pilnīga!

Kāpēc BALTU KOKS pērk mežu?

Meža īpašuma pirkšana ir viens no uzņēmuma BALTU KOKS pamata pakalpojumiem. BALTU KOKS iepērk mežus jau daudzu gadu garumā. Kāpēc mēs to darām? Jo mežs ir mūsu sirds lieta! Ja Tev padomā meža zemes pārdošana, tad zini, pie mums Tavs mežs būs drošās rokās. Ne visi, kas pērk mežu izturas pret to atbildīgi, tāpēc BALTU KOKS ir labākā izvēle.

Kā izdevīgāk pārdot mežu?

No BALTU KOKS pieredzes varam padalīties – lai izdevīgi pārdotu mežu, nepieciešams ievērot trīs vienkāršas lietas:

  • Dokumentācijas sakārtošana. Meža īpašuma pirkšana un pārdošana ir saistīta ar lielu dokumentu apjomu, īpaši, ja iesaistīts mantojums vai īpašuma dalīšanas lietas. Lai viss ritētu gludi, nepieciešams laikus visu sakārtot;
  • Meža vērtības apzināšanās. Lai arī mežs ir zaļais zelts, tā vērtība ir mainīga. Ir ļoti svarīgi meža vērtību saprast pirms darījuma, lai Tev būtu skaidrs priekšstats, kādu piedāvājumu ir vērts apsvērt;
  • Pieredze meža pārdošanā un pirkšanā. Lai meža īpašuma pirkšana un pārdošana ritētu paredzami, veiksmīgi un raiti, bez pieredzes neiztikt. Process ir sarežģīts, tas nav gluži tāds pats kā darījumi ar mājokļiem vai auto. Pat, ja plāno visu darīt pats, BALTU KOKS iesaka aprunāties ar pieredzējušu jomas ekspertu.

Kāpēc tieši BALTU KOKS?

Visos jautājumos, kur iesaistīta meža īpašumu pirkšana, BALTU KOKS var sniegt vērtīgu padomu. Mēs varam solīt profesionālu un godīgu attieksmi, augstākās cenas tirgū, juridisku palīdzību un konsultācijas visas sadarbības laikā. Sazināties un iesniegt dokumentus var arī attālināti, aizpildot pieteikuma formu, bet vienmēr priecāsimies arī par zvanu vai apciemojumu.